O nas

Kilka słów o nas i naszych planach

Historia

PanSnack to firma, która narodziła się z przekonania, że można zmienić polski rynek słodkich i słonych przekąsek. Grzegorz Heinze i Paweł Krupa, postanowili połączyć siły by razem stworzyć wyjątkową markę, która stanie się synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu obsługi w branży snacków.

Tak w 2016 roku powstał PanSnack.

Naszym celem jest zapewnienie współpracującym z nami sklepom najwyższego standardu obsługi. Stawiamy na profesjonalizm handlowców, a każdy z naszych przedstawicieli to osoba mająca poczucie misji. Dzięki wsparciu systemu informatycznego zapewniamy bieżącą realizację zamówień, szybkie terminy dostaw oraz doskonałą komunikację z kontrahentami.

Współpraca z PanSnackiem to nie tylko gwarancja dostawy małego co nieco, które uwiedzie kubki smakowe klienta, ale przede wszystkim realizacja oczekiwań kontrahentów. Warto dołączyć do grona naszych partnerów!

van-selling

Vanselling jako filar dystrybucji

sklepy

Własna dystrybucja bezpośrednio do sklepów

30 indeksów

Portfolio 30 indeksów pod marką PanSnack i Chyży

Wizja

PanSnack to eksperci od przekąsek, zarówno słonych jak i słodkich. To wyjątkowa obsługa handlu inspirowana poszukiwaniem nowej jakości. Snack, czyli to, po co sięgamy pomiędzy posiłkami, podczas podróży, spotkań towarzyskich i biznesowych, w szkole oraz w wolnych chwilach. Nasze produkty mają dostarczać przyjemności i spełniać wysokie oczekiwania. Posiadamy własny, silny system dystrybucji, zapewniający niezależność i stanowiący główny atut dla współpracy z dostawcami oraz postrzegany przez odbiorców detalicznych jako wysoce profesjonalny.

W swojej ofercie posiadamy dwa typy produktów:

CHYŻY – produkty zapewniające zaspakajanie wyrafinowanych gustów konsumentów oraz podążające za trendami – w szczególności za trendem zdrowszego stylu życia;

PAN – typowe snacki, po które sięgnie każdy, kto ceni formę szybkiej przekąski w ciągu dnia.

Nasza wizja to postrzeganie firmy jako innowacyjnej ze względu na ciągłe poszukiwanie zmian i odmienności. To, po co sięgamy pomiędzy posiłkami, podczas podróży, spotkań towarzyskich i biznesowych, w szkole oraz w wolnych chwilach, również może być wyjątkowe. Profesjonalnie, nie tylko w snackach!

Misja

Konsumenci, handel  i dostawcy to nasi KLIENCI. To na nich się skupiamy, a nasze projekty są w pełni oparte o ich oczekiwania, które nieustannie śledzimy.

Produkty oraz serwis zaspokajają nadzieje klientów, którzy wymagają czegoś więcej od snacków oraz podążają za trendami. Naszym partnerom chcemy zapewnić profesjonalizm zarówno w serwisie, jak i wiedzy o snackach i ich sprzedaży.

Dostarczamy na rynek to, czego szukają wymienione grupy klientów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliska jest nasza misja i wizja. PanSnack to nowy wymiar snacków!